הובלות בקירור

מי מאיתנו לא מכיר ולא השתמש בשירותי הובלות רגילים. כולנו השתמשנו בהובלה כזו או אחרת בשלב כלשהו בחיים.

בין אם זו הייתה הובלה של דירה או וילה – או הובלה של משרד. הרי בשביל להעביר רהיטים, מכשירי חשמל ושאר חפצים מדירה לדירה רוב האנשים בוחרים להיעזר בחברת הובלות מקצועית אשר תעשה את העבודה הקשה עבורם, ואכן לשם כך קיימים שירותי הובלה.

ספקים וחברות מסחריות גדולות נזקקים אף הם לשירותי הובלת מטענים – בפני יצרנים בימינו עומדות מגוון רחב של משימות שינוע וחומרים שצריך להעביר ממקום למקום. בין היתר מדובר על הובלת תרופות, מזון או חומרים אחרים הזקוקים לשמירה על טמפרטורה מסוימת בזמן ההובלה או אפילו אריזה וטיפול מיוחדים.

לאור הצורך ההולך וגובר בשירותי הובלה מיוחדים, חברות הובלה מסוימות מעמידות הלקוחות שלהם שירותי הובלה בקירור ואף בהקפאה, שכן חלק מההובלות מכילות ציוד שזקוק לקירור בלבד ולעומתן יש הובלות הזקוקות להקפאה של ממש.

בכל יום אלפי משאיות עושות את דרכן על הכבישים. חברות המזון עושות שימוש רב ונעזרות בחברות הובלה בקירור על בסיס קבוע. לעומתן כמובן יש חברות אשר מפעילות באופן עצמאי צי רכבי קירור המשרת אותן באופן יומיומי לטובת הובלות בקירור.

חשוב להבין כי קיימים תקנים של משרד התחבורה ושל משרד הבריאות המחייבים שירותי הובלה בקירור לעבודה בסטנדרטים מסוימים שנועדו בראש ובראשונה להבטיח את איכות המזון. כמו כן ברכבי הובלה המשמשים הובלות בקירור קיימים אמצעי בידוד איכותיים לצורך שמירה על הקור לאורך נסיעות ארוכות, וזה מתאפשר בין היתר בזכות ארגזי קירור תעשייתי מיוחדים.

חשוב לבחור בחברה המחזיקה צוות מובילים רציני ומקצועי. הדבר נכון כשאתם מחפשים שירות הובלות בקירור, ובמיוחד כאשר מדובר בהובלת מזון. שירות כזה צריך להיות מושתת על הספקת טמפרטורה מדויקת, קבועה ונכונה לאורך כל הנסיעה. חברת ההובלה צריכה לקחת בחשבון מירבי את סוג הסחורה אותה תרצו להוביל, ועליה להתאים את התנאים ברכב לביצוע ההובלה ע"י צי משאיות הקירור של המצויד במכולות וציוד קירור מתאים למשימה. חשוב כמובן לבחור בחברת הובלות שיש לה מומחיות ומוניטין רבי שנים בתחום ההובלות בקירור.

חברה כזו נמדדת לפי היכולת שלה לבצע שירות מהיר ומקצועי, וכמובן עליה להיות מסוגלת לבצע את כל סוגי ההובלות בקירור, תרופות, מזון, ירקות, פירות, ומזון קפוא לכל נקודה ברחבי הארץ. כמו כן, במידה ואתם זקוקים להיקף רחב של הובלות, על החברה להחזיק בניסיון הדרוש גם בניהול מערכי הפצה מורכבים, מעבר לעובדה הברורה שעליה לשלוט ברזי ההובלות בקירור.