בניית חדרי קירור והקפאה

בניית חדרי קירור והקפאה הינו האמצעי הטוב ביותר על מנת לשמור על טריות המזון, בין אם מדובר בחדרי קירור והקפאה למפעלי המזון, לחקלאות, למלונות ולמטבחים גדולים. בעוד בבית, אנו יכולים לשמור על טריות המזון באמצעות המקרר הביתי, ענף המזון והחקלאות זקוקים לחדרי קירור והקפאה גדולים, על מנת שיוכלו לשמור על טריות המזון הרב אותו הן אוגרות.

ללא חדרי קירור והקפאה, תעשיות המזון והמטבחים המוסדיים, לא היו יכולים לשרוד, מאחר וההפסדים על כמויות מזון גדולות היו יורדים לטמיון. בזכות בניית חדרי קירור והקפאה, ניתן לשמר על אותם מוצרים ללא חשש.

בניית חדרי קירור והקפאה מאפשרים יצירה של תנאים אופטימליים, טמפרטורה ואטימות מתאימה על מנת שיוכלו לשמור על מזון לאורך זמן רב, כמו בשר, חלב, ביצים, ירקות, פירות ואף תבלינים. כל מוצרי המזון הללו, ללא אחסון נאות, יתקלקלו ולא יהיו ראויים למאכל.

חברות רבות פועלות בתחום בניית חדרי קירור והקפאה לתעשיות המזון, לענפי החקלאות, לבתי מלון, מסעדות ומטבחים מוסדיים. ברוב המקרים בניית חדרי קירור והקפאה נעשית לפי הזמנה מראש בהתאם לגודל ובהתאם לצרכים של הלקוח.

בניית חדרי קירור והקפאה הינו חלק חשוב מאוד בתפקוד היומיומי של מפעלי מזון, תעשיית החקלאות והמטבח המוסדי, לכן, יש צורך לבצע אותם בצורה הטובה ביותר, על מנת שיוכלו לשמש לאורך שנים רבות ולהעניק את התנאים הטובים ביותר לשמירה על מזון, וכן לאפשר לאותם מפעלים או תעשיות מזון, שימוש נוח ויעיל, ללא תקלות וללא בעיות מערכתיות.

חדרי קירור והקפאה

חדרי קירור והקפאה

בניית חדרי קירור והקפאה – היבטים חשובים

בניית חדרי קירור והקפאה צריכה להיעשות בהתאם לאמות מידה ולסטנדרטים מסוימים, על מנת שאותם חדרי קירור והקפאה יוכלו להעניק את התנאים האופטימליים למזון אותו אנו רוצים לשמר.

בניית חדרי קירור והקפאה נעשית על ידי פאנלים, להם דופן כפולה, וביניהם חומר היוצר שיכבת בידוד גבוהה. פאנל מבודד לאיטום יכול להיות מפח, מפי.וי.סי ועוד סוגים נוספים המעניקים את התנאים אותם אנו מעוניינים בעת בניית חדרי קירור והקפאה.

בעת בניית חדרי קירור והקפאה יש לתת דגש גם לבידוד של הרצפות, על מנת למנוע מצבים של רטיבויות ושל קרינת אור.

הדלתות והפירזול הינו היבט נוסף בעת בניית חדרי קירור, מאחר ואלו צריכים להיות בעלי יכולת פתיחה מבפנים החוצה ולהיפך, ועדיין לאפשר שמירה על אחידות הטמפרטורות.

מטבחיים מוסדיים או בתי מלון, ידרשו פעמים רבות להכשר לחדר הקירור על מנת שלא לחולל את השבת, אך קיימים פתרונות גם במצבים הללו.

בחירת חברה לבניית חדרי קירור

מערכות קירור תעשייתיות כגון חדרי קירור מצריכות עבודה מול חברה המתמחה בתחום בניית חדרי קירור והקפאה, בהתאם לצורכי הלקוח, תוך תיכנון, הרכבה והתקנה של כלל המערכות הללו.

כמו כן, חברה לבניית חדרי קירור צריכה להעניק שירותים בתחום שיווק וייצור של מצננים, שיפוץ ותיקון של חדרי קירור והקפאה וכן תחזוקה ותיקון מיבנים קיימים.

עליה להיות בעלת ידע וניסיון בתחום בניית חדרי קירור והקפאה וללוות את לקוחותיה למן הרגע הראשון ועד לסיום הפרויקט. זכרו כי בתחום חדרי הקירור יש צורך לעבוד עם מיטב החומרים, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום בניית חדרי קירור והקפאה, וכן תחזוקה ותיקון של חדרים אלו.

בניית חדרי קירור והקפאה צריכה להיעשות על פי התאמה ספציפית לדרישות הלקוח, וכן לנתונים הפיזיים של החלל. מגוון פתרונות קיימים בתחום בניית חדרי קירור והקפאה, כך שבעזרתם תוכלו לשמור על טריות המוצרים לטווח ארוך.